ul. A. Krzywoń 2, 65-001 Zielona Góra
REJESTRACJA: tel.: 601 689 667
693 440 644, 68 454 64 45(6)
 
   
 

Specjalistyczne Centrum Medyczne UROLOG

Nasi lekarze:

Bartłodziej Przemysław - specjalista ortopedii i traumatologii ruchu
  Jednodniowy Oddział Chirurgii
Bąk Michał - specjalista chirurg
  Poradnia Chirurgiczna
Bemben Miłosław - specjalista neurochirurg i neurotraumatolog
  Jednodniowy Oddział Chirurgii
Błaszczyk Rafał - specjalista radiolog
  Pracownia USG
Błocki Janusz - lek. med. neurolog dziecięcy
  Gabinet Prywatny
Bromber Krzysztof - dr n. med. spec. urolog, chirurg
  Poradnia Urologiczna, Jednodniowy Oddział Urologii, Jednodniowy Oddział Chirurgii, Gabinet Prywatny
Bywalec Jacek - specjalista chirurg
  Pracownia Endoskopowa Przewodu Pokarmowego, Jednodniowy Oddział Chirurgii
Czajka Dorota - specjalista anestezjolog
  Oddziały Jednodniowe, Pracownia Endoskopowa Przewodu Pokarmowego
Defort Piotr - specjalista neurochirurg
  Jednodniowy Oddział Chirurgii
Dzieciuchowicz Łukasz - prof. dr hab. n. med. specjalista chirurgii naczyniowej - www.dzieciuchowicz.pl
  Gabinet Prywatny, Jednodniowy Oddział Chirurgii
Filar Andrzej - lek. med. specjalista ortopedii i traumatologii ruchu
  Oddział Chirurgii Jednego Dnia, Gabinet Prywatny
Gotlibowski Wojciech - specjalista chirurgii i chirurgii naczyniowej
  Poradnia Chirurgiczna, Jednodniowy Oddział Chirurgii
Górska Lucyna - specjalista chirurg dziecięcy
  Pracownia Urodynamiczna, Poradnia Urologiczna
Haliński Adam - dr n. med. specjalista urolog FEBU
  Poradnia Urologiczna, Jednodniowy Oddział Urologii i Urologii Dziecięcej, Gabinet Prywatny
Haliński Andrzej - dr n. med. specjalista urolog dziecięcy, urolog, chirurg dziecięcy, Konsultant Wojewódzki ds. Urologii Dziecięcej
  Poradnia Urologii Dziecięcej, Jednodniowy Oddział Urologii Dziecięcej, Jednodniowy Oddział Chirurgii, Gabinet Prywatny
Hałabura Anna - specjalista endokrynolog
  Prywatny Gabinet Endokrynologiczny
Hladun Taras - specjalista urolog
  Poradnia Urologiczna
Iciek Witold - specjalista laryngolog
  Jednodniowy Oddział Laryngologii
Jamont Robert - specjalista chirurg plastyczny
  Jednodniowy Oddział Chirurgii Plastycznej
Jośko Krystian - specjalista anestezjologii i intensywnej terapii
  Oddziały Jednodniowe
Juszczyszyn Beata - specjalista anestezjologii i intensywnej terapii
  Oddziały Jednodniowe
Kamiński Sebastian - specjalista otolaryngolog
  Gabinet Prywatny
Karolewicz Leszek - specjalista dr pediatra
  Gabinet Prywatny
Karaśkiewicz Karol - specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog
  Gabinet Prywatny
Kawka Dawid - specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
  Jednodniowy Oddział Chirurgii
Kochańska-Bromber Joanna - specjalista chorób płuc
  Poradnia Chorób Płuc
Korkuś Dagmara - specjalista chirurg
  Poradnia Chirurgiczna
Kosowicz Igor - specjalista anestezjolog
  Oddziały Jednodniowe, Pracownia Endoskopowa Przewodu Pokarmowego
Kościelniak Władysław - specjalista anestezjolog
  Oddziały Jednodniowe, Pracownia Endoskopowa Przewodu Pokarmowego
Kot Marcin - specjalista neurochirurg
  Gabinet Prywatny, Jednodniowy Oddział Chirurgii
Krenz Bartosz - specjalista urolog
  Poradnia Urologiczna, Gabinet Prywatny, Jednodniowy Oddział Chirurgii
Kudliński Bartosz - dr n. med. specjalista anestezjolog
  Oddziały Jednodniowe, Pracownia Endoskopowa Przewodu Pokarmowego
Kupis Marek - specjalista chirurg, gastroenterolog
  Poradnia Chirurgiczna, Jednodniowy Oddział Chirurgii, Poradnia Gastroenterologiczna
Laskowski Filip - specjalista radiolog
  Pracownia USG
Lewandowski Roman - dr n. med. specjalista chirurg klatki piersiowej
  Gabinet Prywatny
Lewczuk Piotr - specjalista anestezjologii i intensywnej terapii
  Oddziały Jednodniowe
Maliszewski Tomasz - specjalista urolog, chirurg
  Jednodniowy Oddział Urologii, Gabinet Prywatny
Maniak Maciej - specjalista chirurg
  Poradnia Chirurgiczna, Jednodniowy Oddział Chirurgii
Merena Piotr - specjalista urolog
  Poradnia Urologiczna, Jednodniowy Oddział Urologii
Maślicka Agnieszka - kardiolog dziecięcy
  Gabinet Prywatny
Matecki Paweł - specjalista anestezjologii i intensywnej terapii
  Oddziały Jednodniowe
Myśliwiec Krzysztof - specjalista hematolog
  Prywatny Gabinet Hematologiczny
Napierała Piotr - lek. med. specjalista otorynolaryngolog
  Gabinet Prywatny
Niedźwiedź Iwona - specjalista chirurg naczyniowy
  Gabinet Prywatny
Niedźwiedź Tomasz - specjalista chirurg
  Jednodniowy Oddział Chirurgii, Pracownia Endoskopowa Przewodu Pokarmowego
Nowik-Ibrahim Renata - specjalista otolaryngolog
  Gabinet Prywatny
Orchel Grzegorz - lekarz w trakcie specjalizacji z urologii
  Poradnia Urologiczna
Ossowski Karol - specjalista anestezjologii i intensywnej terapii
  Oddziały Jednodniowe
Paczała Rafał - specjalista chorób oczu
  Gabinet Prywatny
Pałka Łukasz - specjalista chirurgii naczyniowej
  Gabinet Prywatny
Pawlak Leszek - specjalista ginekolog położnik, androlog
  Gabinet Prywatny
Plekan Maria - specjalista radiolog
  Pracownia USG
Ptaszyńska Barbara - specjalista chorób wewnętrznych, specjalista gastroenterolog
  Poradnia Gastroenterologiczna
Radecki Edwin - specjalista urolog, chirurg
  Poradnia Urologiczna, Jednodniowy Oddział Urologii i Chirurgii, Gabinet Prywatny
Rajca Dorota - specjalista nefrolog
  Gabinet Prywatny
Sidziński Krzysztof - specjalista chirurg
  Poradnia Chirurgiczna, Jednodniowy Oddział Chirurgii
Siemion Leszek - dr n. med. specjalista chirurg, onkolog - www.chirurgsiemion.pl
  Poradnia Chirurgiczna, Jednodniowy Oddział Chirurgii, Pracownia Endoskopowa Przewodu Pokarmowego
Sikora Artur - specjalista ortopedii i traumatologii
  Gabinet Prywatny, Jednodniowy Oddział Chirurgii
Sikora Łukasz - specjalista chirurg
  Poradnia Chirurgiczna
Sleiman Sebastian - lek. radiolog
  Pracownia USG
Sobolewska Magdalena - lekarz w trakcie specjalizacji z chirurgii
  Poradnia Chirurgiczna
Sobolewski Bartłomiej - specjalista anestezjologii i intensywnej terapii
  Oddziały Jednodniowe
Sputo-Samociak Karolina - specjalista chorób wewnętrznych
  Poradnia Chorób Płuc, POZ
Stroczyńska Elżbieta - lek. radiolog
  Pracownia USG
Stroczyński Maciej - lekarz w trakcie specjalizacji z urologii
  Poradnia Urologiczna
Szymanik Stanisław - dr n. med. specjalista ortopedii i traumatologii ruchu - www.ortopeda-szymanik.pl
  Gabinet Prywatny, Jednodniowy Oddział Chirurgii
Świrkowicz Jolanta - specjalista anestezjologii i intensywnej terapii
  Oddziały Jednodniowe
Urbaniak Agata - specjalista anestezjologii i intensywnej terapii
  Oddziały Jednodniowe
Wiadomski Krzysztof - specjalista urolog, chirurg
  Jednodniowy Oddział Urologii i Chirurgii, Gabinet Prywatny
Zaniew Marcin - dr n. med. nefrolog dziecięcy
  Gabinet Prywatny
Zaorska Diana - specjalista chorób oczu
  Jednodniowy Oddział Okulistyczny
Zieliński Marcin - specjalista chorób oczu
  Jednodniowy Oddział Okulistyczny
Żyła Jacek - chirurg specjalista
  Poradnia Endoskopowa



 
   
Copyright © UROLOG sp. j. - 2012 design: egeria