ul. A. Krzywoń 2, 65-001 Zielona Góra
REJESTRACJA: tel.: 601 689 667
693 440 644, 68 454 64 45(6)
 
   
 

Aktualności
Aktualności

Do grona naszych lekarzy dołączyli:

Słopień Radosław - dr hab. - ginekolog-położnik, endokrynolog
Trusz Wojciech - lek. med. ginekolog - położnik
Napierała Marcin - lek. med. onkolog, radioterapeuta, spec. onkologii klinicznej
Defort Piotr - spec. neurochirurg


Modernizacja Specjalistycznego Centrum Medycznego UROLOG sp.j.

Ukończony został remont naszego ośrodka. Do dyspozycji pacjentów pozostaje dodatkowe piętro budynku nad dotychczas zajmowaną powierzchnią. Dzięki temu utworzone zostały dodatkowe gabinety lekarskie. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce Gabinety Prywatne.


Leczenie otyłości

Otyłość jest plagą XXI wieku. W społeczeństwach krajów rozwiniętych nawet 30% populacji cierpi na otyłość, a następne 20-30% na nadwagę. Otyłość jest przyczyną lub czynnikiem ryzyka wielu chorób cywilizacyjnych, jak nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, dna moczanowa, niektóre typy nowotworów, czy też choroba zwyrodnieniowa stawów.
Najskuteczniejszym postępowaniem jest zapobieganie otyłości poprzez nauczanie zdrowego stylu życia i prawidłowego odżywiania u dzieci w wieku przedszkolnym. Jednak nawet u osób w wieku dojrzałym nie jest za późno na włączenie właściwego postępowania.
W naszej poradni do Państwa dyspozycji jest specjalista diabetolog, zainteresowany tematyką nadwagi i otyłości, prozdrowotnego trybu życia oraz właściwego odżywiania. Nie oferujemy diety-cud, ani nie przekonujemy, że super-tabletka lub super-ziółka staną się panaceum na wszystko. Proponujemy terapię otyłości opartą na trwałej zmianie trybu życia, służymy radą jak dokonać zmiany nawyków żywieniowych i dostosować aktywność fizyczną do wieku i współistniejących chorób. Oferujemy też możliwość diagnostyki jeszcze nierozpoznanych chorób dietozależnych.
Zapraszamy Państwa do konsultacji z naszymi specjalistami z działu
Gabinety Prywatne.


Operacje migdałków u dzieci

Informacja i konsultacje: Jednodniowy Odział Laryngologii.


 
   
Copyright © UROLOG sp. j. - 2012 design: egeria